top of page
CO VÁM (NE)NABÍZÍM

Psychologií se intenzivně zabývám od doby, kdy jsem si po krachu sedmiletého partnerského vztahu a osmi letech manažerské kariéry v nadnárodní společnosti uvědomila, že excelové tabulky a permanentní stres nejsou tím, čím chci naplnit svůj život.

K finančně zaměřenému vzdělání (Bachelor of Science in Business Administration, člen ACCA-Association of Chartered and Certified Accountants) jsem si tedy doplnila magisterské vzdělání v poradenské psychologii (Master of Arts in Clinical Counseling in Psychology, 2011), čtyřletý výcvik životní filosofie Principy života (2014) a komplexní psychoterapeutický výcvik v Analytické psychologii (2018).
 

Studium psychologie se pro mě stalo zlomovým okamžikem. Musela jsem si sáhnout hluboko do svých představ o sobě samé, srovnat se s partnerským rozchodem a nabýt svou vlastní identitu.
 

Na vlastní kůži vím, jaké to je dělat v životě změny. Našla jsem si partnera, vdala se a mám dítě.
 

Nyní spolupracuji s lidmi, jako jsem já a možná i Vy. 

S lidmi, kteří žijí a proto prožívají i období krize, neštěstí a nepohody. 

Ale nevzdávají se.

Právě problémy totiž přináší motivaci ke změně, která vede ke spokojenosti a přirozené sebedůvěře.

Nejčastěji pracuji se vztahovou tematikou (hrozící rozchody, rozvody, párová setkání), psychosomatikou (chronické zdravotní potíže, které nemají objektivní medicínskou příčinu), růstovými tématy (separace od rodičů, nové rodičovství, úskalí single života, (ne)smysl vlastního bytí atp.).

 

Nejsem lékař, proto ani nepředepisuji pilulky.

Nejsem ani odborník na Váš život, neradím Vám tedy co máte dělat.

Nabízím jiný pohled na Vaší situaci, poukazuji na souvislosti, které Vám možná nepřišly na mysl 

a doprovázím Vás k realizaci Vašeho snu.

bottom of page